Відділ гідрометеорологічного забезпечення та авіації

Основні завдання відділу гідрометзабезпечення та авіації:

Забезпечення органів державної влади, органів місцевого самоврядування народногосподарських організацій, приватних підприємств, а також населення області  прогностичними метеорологічними даними, попередженнями про виникнення небезпечних та стихійних метеорологічних  явищ.

Складання прогнозів TAF, TAF AMD, TAF COR, TREND, прогнозів вітру на висоті кола, попереджень по аеродрому  для обслуговування польотів на аеродромі Полтава (Супрунівка).

Складання авіаційної інформації для обслуговування польотів на низьких рівнях.

Складання авіаційної інформації для обслуговування екіпажів повітряних суден на маршруті польоту.

Сумісно з юрисконсультом складання Договорів для обслуговування органів місцевого самоврядування, народногосподарських організацій, приватних підприємств, а також населення області.

Видача  рахунків та актів виконаних робіт для надання гідрометеорологічної продукції на платній основі.

Надання гідрометеорологічної інформації на запит органів державної влади, органів місцевого самоврядування народногосподарських організацій, приватних підприємств, а також населення області.

Дотримання вимог та правил техніки безпеки, охорони праці,   виробничої санітарії, трудової і виробничої дисципліни.

 

     Функції

Забезпечує авіаційне обслуговування аеропорту Полтава (Супрунівка).

Збирає метеорологічну інформацію для Щоденника та Бюлетеня

погоди. Робить опис погодних умов, небезпечних та стихійних метеорологічних явищ по території полтавської області та м.Полтаві.

Складає і доводить до споживачів метеорологічні прогнози на 1-3 доби:

штормові попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища.

Складає і доводить до ЛСЗА Полтава та ЛСЗА Кременчук прогнози метеорологічних умов забруднення МУЗ. Надає попередження та консультації про метеорологічні умови високого забруднення МУВЗ.

Здійснює відповідно до затверджених планів метеорологічними прогнозами, довідковими матеріалами місцеві органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Здійснює у визначеному законодавством порядку платне гідрометеорологічне обслуговування народногосподарських організацій, приватних підприємств, а також населення області метеорологічною інформацією та продукцією незалежно від форм власності.

Доводить до споживачів прогнози погоди на 4-5 добу та 6-10 добу, що надходять з УкрГМЦ.

Згідно Договорів надає обслуговуємим організаціям прогнози погоди на тиждень та попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища погоди.

Проводить популяризацію гідрометеорологічних знань серед народногосподарських організацій, населення шляхом виступів в пресі, на радіо та телебаченні.