Сектор АППІ

Сектор автоматизованого прийому і передачі інформації (сектор АППІ) є структурним підрозділом Полтавського обласного центру з гідрометеорології Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Основні завдання:

Забезпечення збору та розповсюдження всіх видів гідрометеорологічної інформації згідно затверджених обсягів, таблиць розподілу та розкладу по комп’ютерним каналам зв’язку з Головним центром телекомунікацій та обробки інформації Українського гідрометеорологічного центру, а також іншими встановленими абонентами.

— Забезпечення постійної готовності технічних і програмних засобів сектору з метою безперебійного виконання збору та розповсюдження всіх видів гідрометеорологічної інформації.

Функції:

— Здійснює обмін інформацією відповідно до річного плану гідрометеорологічної діяльності Полтавського ЦГМ. Вживає заходи по усуненню порушень контрольних строків обміну гідрометеорологічної інформацією.

— Забезпечує обробку гідрометеорологічної інформації і здійснює контроль передачі її споживачам.

— Забезпечує контроль та облік своєчасного проходження гідрометеорологічної інформації згідно встановлених програм, планів та таблиць розподілу.

— Оперативно взаємодіє з ГЦТІ УкрГМЦ, метеостанціями та відділами і секторами АППІ  ЦГМ інших областей з питань обміну інформацією.

— Взаємодіє з оперативними підрозділами УкрГМЦ з питань виконання затверджених обсягів інформації та її своєчасної доставки (в тому числі штормових попереджень), а також якості опрацьованих повідомлень.

Штат сектору — 6 працівників.